Drevené bazény Oceapool sú vyrábané blízko mestečka Burdinne v Belgicku a patria pod prémiovú značku bazénov Wood-Line, čo znamená, že na rozdiel od tejto rady bazénov nemožno zvoliť integrované bazénové schodisko.  Samozrejmosťou u týchto bazénov je značková bazénová fólia Alkorplan dostupná v 4-och farebných prevedeniach, či výkonné čerpadlo značky MEGA. Veľkou prednosťou je 10-ročná záruka na drevenú konštrukciu a horný lem bazéna. Ponúkame vám 4 tvarové modely s celkovým počtom až 11 rozmerov. K bazénom si môžete za príplatok vybrať širokú škálu príslušenstva, ktoré vám spríjemní pobyt v bazéne. Rovnako si môžete príslušenstvo objednať aj dodatočne. Stačí navštíviť náš eshop s bazénovým príslušenstvom kde nájdete tepelné čerpadlá k bazénom, dávkovače chémie, solinátory, bazénové vysávače a bazénové protiprúdy. Aktuálny cenník drevených bazénov Oceapool pre rok 2023

Záruky na bazény Oceapool

10-ročná záruka na konštrukciu bazéna proti prehnitiu10-rokov na zvary bazénovej fólie (degresívna záruka od 3. roku), 5 rokov na filtračnú nádobu, 2 roky na ostatné časti bazéna.

PREČO DREVENÝ BAZÉN?

Drevo je po storočia požívaný a osvedčený stavebný materiál. Jeho vynikajúca stavebná odolnosť môže byť vhodným ošetrením znásobená.

Drevený bazén nevyžaduje náročnú stavebnú prípravu, montáž je rýchla a jednoduchá. Do pár dní od začiatku montáže sa môžete začať kúpať.

Výhodou týchto drevených bazénov je, že si sami môžte zvoliť, či bazén necháte celý nad zemou alebo si ho dáte zapustiť do ľubovolnej hĺbky do zeme.

Stena bazéna má hrúbku 45 mm, čo znamená, že ma veľmi dobrú tepelno – izolačnú schopnosť a umožňuje udržať teplotu vody aj pri nadzemnej inštalácii lepšie, než iné materiály.

Drevený bazén je jednou z najkrajších variánt pre rodinný bazén, do akéhokoľvek typu záhrady.

Pokiaľ máte obmedzený prístup na pozemok, je drevený bazén tou správnou voľbou. Vďaka stavebnicovej konštrukcii môžete jednotlivé časti jednoducho preniesť aj cez bežné dvere na vašom dome.

Nakoľko je bazén tvorený z viacerých častí, je jeho demontáž alebo presťahovanie oveľa jednoduchšie ako u inýh typov bazénov.

Nakoľko je možné drevené bazény osadiť aj nad úroveň terénu, tak si môžte zvoliť drevenú terasu, ktorá esteticky doladí celkový dojem.

Máte záujem o bazén? Napíšte nám.

    Zavoláme vám

    Nechajte nám číslo, budeme vás kontaktovať.