Vírivky

Prehľadávate rôzne weby s vírivakmi a neviete sa zorientovať na základe recenzií ? Túžite zveľadiť vašu záhradu luxusnou vírivkou ? My vám ponúkame vírivky od výrobcov s bohatými skúsenosťami a skvelými referenciami. Prezrite si našu  ponuku osvedčených a kvalitných víriviek – americké vírivky Dream Maker Spa a španielské vírivky AQUAVIA Spa.

Vírivky AQUAVIA

Spoločnosť AQUAVIA SPA je najväčším výrobcom víriviek a hydromasážnych vaní v Európe, s viac než 30 ročnými skúsenosťami. Každoročne ich vyrobí niekoľko tisíc vo výrobni blízko Barcelony. Celková kvalita, inovácie a špičkový dizajn zameraný na zákazníka je to, čo oddeľuje naše exkluzívne produkty od iných.

Kabína vírivky bez viditeľných skrutiek, to je jednoduchá a ľahko odnímateľná kabína Woodermax. Je vyrobená z panelov z vysokotlakovaného laminátu, ktorý zabezpečuje dlhoročnú životnosť a vysokú odolnosť voči všetkým poveternostným podmienkam. Túto možnosť si môžete zvoliť pri väčšine našich víriviek. Pri vírivkách z rady EXCLUSIVE si ešte môžete za príplatok zvoliť SOLID SURFACE kabínu, ktorá je vyrábaná z minerálov a dodáva vírivke jedinečný, luxusný vzhľad.

Zažite výnimočnú hydromasáž celého tela vďaka niekoľkým druhom trysiek, ktoré sú špeciálne zameriavané na jednotlivé časti tela. Žiadne zbytočné trysky navyše, ktoré vás vyslovene dobijú a sú kontraproduktívne.

Spríjemnite si chvíle vo vírivke prostredníctvom arómaterapie, či chromoterapeutických svetiel .Experti tvrdia, že vizuálna stimulácia prostredníctvom farebných frekvencií zlepšuje zdravie ľudí a dokonca predchádza chorobám a znižuje stres v tele. O dezinfekciu vody vo vírivke sa postará UV lampa či ozonátor. Kvalitu vody vo vírivke môžete sledovať prostredníctvom systému Blue Connect Plus.

Pri vírivkách AQUAVIA Spa sa nemusíte báť, že sa vám rozpadnú po pár sezónach. Až 15 ročná záruka na oceľovú konštrukciu vírivky, či 10 ročná záruka na akrylové povrchy vás ubezpečia, že ste investovali správne.
Robustný kovový rám, ktorý predlžuje životnosť vírivky. Tento rám je ošetrený proti korózii a podporuje celú hmotnosť vírivky a zabraňuje jej deformácii. Rám bol testovaný vo vlhkom prostredí s extrémnymi teplotami, takže je odolný aj pri inštalácii v exteriéri. Záruka je až 15 rokov. Navyše všetky vírivky Aqualife majú ABS podklad, ktorý úplne izoluje vírivku od zeme a dodáva jej vynikajúcu povrchovú úpravu.

Tepelná izolácia víriviek AQUAVIA SPA

Všetky naše vírivky sú vybavené základnou striekanou izoláciou na škrupine. Okrem toho si za príplatok môžete zvoliť buď ECO SPA izoláciu alebo Nordic izoláciu, ktorá nadväzuje na ECO SPA izoláciu. Táto izolácia pozostáva z niekoľkých vrstiev polyuretánovej peny s vysokou hustotou, ktoré umožňujú udržiavať teplotu vody a zároveň ušetriť 69 % energie a to až pri teplotách -25ºC. Samotná izolácia je tvorená z panelov, ktoré sú pripevnené na oceľovej konštrukcii a sú ľahko odnímateľné.

Vírivky Dream Maker Spa

Vírivky Dream Maker Spas sú vyrábané na Floride už od roku 1997 a patria medzi najväčších výrobcov rotačne odlievaných víriviek na svete. Vďaka tejto metóde sa výrazne znižujú náklady na výrobu, čo sa prenáša do konečnej ceny, vďaka čomu si môže zákazník vychutnávať kvalitný hydromasážny kúpeľ za prijateľnú cenu.
Veľkou výhodou víriviek Dream Maker Spa je funkcia Plug & Play, pomocou ktorej vírivku len zapojíte do zásuvky a o pár minút si môžete vychutnávať skvelý relaxačný kúpeľ. Všetky vírivky Dream Maker Spa sú napajané na 230 V, takže sa nemusíte báť, že by ste nemali doma vhodnú zásuvku.

Vírivky – realizácie

Zavoláme vám

Nechajte nám číslo, budeme vás kontaktovať.